Ankara etkinlik fotoğrafçısı, Ankara’da her yıl düzenlenen yüzlerce etkinlik için aranan hizmetlerin başında gelmektedir. Kongre, konferans, toplantı, sempozyum, balo, parti, festival ve fuar gibi onlarca farklı etkinlik kategorisi için fotoğrafçı ve kameraman hizmetleri aranmaktadır.

Etkinlik fotoğrafçılığı, düzenlenen etkinliğin basın ve sosyal medya kanalları aracılığı ile duyurulurken içeriği en iyi şekilde yansıtmanızı sağlar. Etkinlikte çekilen kaliteli fotoğraflar ve videolar, hem bir sonraki etkinliğin daha etkili olmasını hem de markanızın bilinirliğinin artmasını sağlar.

Ankara Etkinlik ve Organizasyon Fotoğrafçısı hizmetiyle ilgili hem bireysel olarak hem de kurucusu olduğum Lumos Ajans şirketiyle birlikte hizmet veriyorum. Lumos Ajans’ın Ankara Kongre & Konferans Fotoğrafçılığı sayfasında konuyla ilgili çok sayıda referans yer alıyor. Etkinlik fotoğrafçısı olarak elbette sadece kongrelerde değil festivallerden toplantılara, açılışlardan partilere kadar farklı alanlarda çekim hizmeti sunuyorum. Konuyla ilgili portfolyo örneklerine Ankara Fotoğrafçı sayfamdan ulaşabilirsiniz.

Ankara Etkinlik Fotoğrafçısı

Bugüne kadar T.C. Cumhurbaşkanlığı, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Turkcell, BOTAŞ, Shell, Bayer, TJOD, Veeam ve Pimapen gibi büyük kurum ve kuruluşlar başta olmak üzere onlarca farklı yer ile çalışma gerçekleştirdim. Etkinlik fotoğraflarında işi şansa bırakmamak gerekir. Etkinlik fotoğrafçısı olarak gittiğim çekimlere yedek batarya, yedek hafıza kartı, yedek lens, yedek flaş ve hatta yedek fotoğraf makinesi getiriyorum. Böylelikle herhangi bir aksilik durumunda işimi şansa bırakmıyorum. Bu tarz etkinliklerde kötü fotoğraf çekmek veya fotoğraf çekememek, telafisi olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle kurumsal kişi ve kurumlarla çalışmanızı öneririm.

Fotoğraf makineleri ve lensler için piyasada çok geniş bir kalite yelpazesi bulunmaktadır. Bazı fotoğrafçılar etkinliklere kaliteli ekipmanlarla gelirken, bazıları daha az performans gösteren cihazlarla gelmektedir. Elbetteki başarılı bir fotoğraf için en temel nokta, iyi bir fotoğrafçıdır. Fakat kapalı alanlarda gerçekleştirilen etkinliklerde doğal ışık olmadığı için fotoğrafçı ne kadar iyi olursa olsun ekipmanın önemi ortaya çıkmaktadır. Etkinlik çekimi için gittiğim organizasyonlara kaliteli cihazlar götürmeye özen gösteriyorum. Bu sayede ekipman kaynaklı bir sorun yaşanmasının önüne geçiyorum.

Ankara Etkinlik Fotoğrafçısı konusuyla ilgili çekim hizmeti veya bilgi almak için 0541 914 13 35 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.