Ankara kongre fotoğrafçısı arayanlar için kongre, konferans, toplantı ve sempozyum gibi etkinliklerinizde profesyonel hizmet sunuyorum. Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin farklı şehirlerinde onlarca kongre organizasyonunda profesyonel fotoğraf çekimi hizmeti verdim.

Web sitemin Fotoğraflar sayfasından daha önce yaptığım çekimlerden bazılarını görüntüleyebilirsiniz. Aselsan, TJOD, Turkcell, MÜSİAD ve çeşitli bakanlıkların organizasyonları başta olmak üzere hem kamu hem de özel kuruluşlar adına çekim hizmeti sağladım.

Ankara kongre fotoğrafçısı alanında çok sayıda hizmet veren kişi ve kurum bulunmaktadır. Kurucusu olduğum Lumos Ajans ile Kongre & Konferans Fotoğrafçılığı alanında hizmet sunmaktayız. Hem şirketim ile kurumsal olarak hem de kişisel olarak kongre fotoğrafçılığı hizmeti vermekteyim.

Ankara kongre fotoğrafçısı hizmeti için verilen teklifler değişiklik göstermektedir. Farklı firmalar hem çekimi yapacak ekibe hem de ekipmanlara bağlı olarak değişmektedir. Lumos Ajans, alanında uzman, akademik eğitim almış kişilerle tarafından profesyonel cihazlarla çekim yapmaktadır.

0541 914 13 35 numaralı telefondan kongre fotoğrafçısı çekim hizmetiyle ilgili bilgi almak için bana ulaşabilirsiniz.