Ankara konser fotoğrafçısı hizmeti, başkentte her yıl düzenlenen yüzlerce konser etkinliği için aranan hizmetlerden bir tanesidir. Ankara etkinlik fotoğrafçısı alanının alt dallarından biri olan Ankara konser fotoğrafçılığı, uzun süredir yürüttüğüm çalışmalardan biridir. Gerek kongre gerekse de fuar gibi organizasyonlarda sahne alan sanatçıların fotoğraflarının çekilmesinin yanı sıra Jolly Joker, IF Performance Hall, Milyon Performance Hall gibi Ankara’nın gözde konser mekanlarında etkinliklerin çekim işlerini gerçekleştirdim.

Ankara konser fotoğrafçılığı çekim hizmetiyle birlikte birçok konserde görev yaptım. Hem kurucusu olduğum Lumos Ajans için Etkinlik Fotoğrafçısı alanında çalıştım hem şahsi olarak çekimler gerçekleştirdim hem de farklı ajanslar için çekim hizmeti görevlerini yürüttüm.

Ankara konser fotoğrafçısı hizmetinin yanı sıra çeşitli konser etkinlikleri için video çekim ve kurgu-montaj hizmetleri de vermekteyim. Daha önce Merve Özbey ve Tuğçe Kandemir gibi sanatçıların konser video kliplerinin hazırlanması işlerinde görev yaptım. Hem fotoğrafçılık hem de video klip hizmetlerinde başta Ankara’da görev alsam da İstanbul, Eskişehir, Bolu ve Antalya gibi farklı şehirlerde de çekim hizmeti verdim.

Alt kısımda yer alan galeriden konser fotoğrafçılığı hizmetiyle ilgili çalışmalarımdan bazılarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi için 0541 914 13 35 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.